GİZLİLİK VE KULLANICI SÖZLEŞMESİ

 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Ampermarket.com.tr kullanıcı bilgilerinin güvenliğine ve kargo içeriğinin gizliliğine yüksek hassasiyet gösterir.

 

En güvenilir ve en rahat ortamda alışveriş için Ampermarket.com.tr üzerinden sipariş edeceğiniz ürünlerin faturası kargo paketinin içerisinde gönderilir, kredi kartı ekstrenizde ise "İyzico - ampermarket.com.tr " ibaresi görünür.

 

Ampermarket.com.tr ile paylaşılan üyelik, her türlü bilgi paylaşımı ve bilgi güncelleme amaçlı girilen tüm veriler gizlilik prensipleri altında korunur

 

Paylaşılan bilgilerin güvenliği için, sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınır.

 

Satın alınan ürünler ile ilgili yapılan tüm işlemler bir başka internet kullanıcıları ya da üçüncü partiler tarafından görüntülenemez. Paylaşılan veri ve bilgilere izinsiz ulaşım, Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. çalışanları dahil olmak üzere yasaktır.

Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. söz konusu bilgileri yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmaz. Sadece tabi olunan düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri ilgili bilgilerin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklar. 

Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. destek hizmet almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışması durumunda, bu firmaların da şirket gizlilik prensiplerine uymaları sağlanır. 

 

Gizli Kargo ve Gizli Paket Uygulaması

 

Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir.

 

Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz.

 

Kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

  

Güvenlik

 

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz, sistem ve internet altyapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır. 

Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

 

Web sitemiz, diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.

 

Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. sorumlu değildir. Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ' ye aittir.

Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır. 

 

3D Secure

 

3D Secure Nedir ?

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir ?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler ?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır. 

3D Secure Şifre Belirleme ve Kullanım

Eğer 3D Secure şifreniz yoksa lütfen bankanıza başvurunuz. Siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra Ödeme Yap düğmesine bastığınızda ekranda, aşağıdaki ekranlara benzer olarak bankanıza özel 3D Secure şifre penceresi açılmaktadır. Şifrenizi ilgili bölüme girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

3D Secure hakkında ayrıntılı bilgi için: Bankalar arası kart merkezi sayfasını sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

KULLANICI SÖZLEŞMESİ


Ampermarket.com.tr internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Ampermarket.com.tr bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Ampermarket.com.tr internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı içerik ve materyal Ampermarket.com.tr mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın Ampermarket.com.tr internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür içeriğin, veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda Ampermarket.com.tr Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr )  gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

 

Ampermarket.com.tr internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr ) sorumlu değildir. Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr ) sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr ) işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr ) , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Ampermarket.com.tr internet sitesi Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr ) 'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr ), bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

Ampermarket.com.tr internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Ampermarket.com.tr  markası ve diğer markalar, www. Ampermarket.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr )'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Ampermarket.com.tr tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Ampermarket.com.tr hesabının gerek Ampermarket.com.tr gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Ampermarket.com.tr ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Ampermarket.com.tr, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, Ampermarket.com.tr internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadasını Davet Et" uygulaması, İstenmeyen Ticari İleti (unsolicited bulk e-mail/UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı ,para puanları, indirim kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Ampermarket.com.tr bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

 

Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş. ( Ampermarket.com.tr ), dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş.

 

 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR