Pota Pensesi
Pota Pensesi
Pota Pensesi
Pota Pensesi

Pota Pensesi (AE 46803)

Marka : AMPER
Fiyat : $22.74(KDV Dahil)

Ürün Detayları:

Marka : AMPER

Tip : HCPK4 - L160

Kutu Adedi : 1

Ağırlık : 1,10 kg

 

Birbirine kaynak yapılacak iletkenlerin içinde bulunduğu grafit kalıbı kıstırmak suretiyle, kalıbın açılmasını ve içine konan kaynak tozunun dağılmasını önleyen iki saplı pense.

Saplı mengeneler değişik tipte kalıpları sıkmakta kullanılabilir ve gerekli bağlantının tip ve boyutlarına göre üretilirler.

 

 

Termokaynak işleminde kullanılacak malzemeler aşağıdaki özelliklere sahip olacaktır. 

- Toprak altında kalan tüm bağlantı noktaları (topraklama elektrotları ile iniş iletkenlerinin birbiriyle olan bağlantıları vb.) termokaynak metoduyla gerçekleştirilecektir. 

- Kaynak tozunun ateşlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği gereğince belli bir mesafeden elektronik yöntemlerle (elektronik pota çakmağı ile) yapılacaktır. 

- Termokaynak ürünleri, yerli malı belgesine sahip olacaktır. 

 

Montajı yapan firmanın sahip olması gereken belge ve nitelikler aşağıdaki gibi olacaktır. 

- Montaj ve demontaj yapılırken, işçi sağlığı ve güvenliği açısından hava koşullarına dikkat edilecek, deşarjlı havalarda çalışılmayacaktır. 

- Paratoner başlığı dışında kullanılacak malzemeler, TS EN 62561-1 (Yıldırımdan Korunma Bileşenleri : Bölüm 1 / Haziran 2013) ve TS EN 62561-2 (Yıldırımdan Korunma Bileşenleri : Bölüm 2 / Haziran 2013) standartlarına uygun olarak imal edilmiş olacaktır. 

- Montajı yapan firma ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına sahip olacaktır. 

- Montajı yapan firmanın OHSAS 18001 Sertifikası olması tercih sebebidir. 

 

 

Etiketler
Pota, Pota Pensesi, Pensesi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR